-

wtorek, 25 sierpnia 2015

TIGER LOOK+ PARODIA

Dziś mam dla was stylizację elegancką jak i również praktyczną . Połączenie klasycznych barw czerni i bieli z szafirem plus złote dodatki na paseczku torebki oraz bransoletki . Czuć się swobodnie w czymś praktycznym i oryginalnym to coś co najbardziej lubię :)
Sandałki, które mam na sobie to zdecydowanie hit oraz mój 'must have' tego lata ..na początku nie za bardzo mi się podobały ,ale przekonałam się co do nich i zamówiłam uważam ,że to był dobry wybór pasują niemal do każdej stylizacji ze względu chociażby na czarno białą barwę jedynym ich minusem jest to że od środka kolorują stopy ,ale powoli wycierają się i z każdym noszeniem jest to coraz mniej widoczne ..
Lato (wakacje) niestety dobiegają końca z czym wiąże się wstawanie rano,nauka,brak wolnego czasu na cokolwiek..Wpadłam na pewien pomysł mianowicie robienia postów z serii ''stylówki do szkoły'' co Wy na to?:)
Zbliża się Jesień dużymi krokami ..W sumie jest to jedna z moich ulubionych pór roku oczywiście prócz Wiosny . Najbardziej lubię w niej słoneczne popołudnia , dywany szeleszczących liści na które patrząc aż chce się iść na sesje :)

Zdjęć do dzisiejszego posta nie jest zbyt wiele ponieważ pousuwały mi się ,a połowa była rozmazana :/
bluzka: Zara
spódnica : New Look
Buty :Born2be
torebka: atmosphereChciałam was jeszcze zaprosić do obejrzenia Parodi w moim i moich znajomych wykonaniu :)