-

poniedziałek, 19 czerwca 2017

KRÓTKI KOMBINEZON -POMYSŁ NA WESELE| SHORT JUMPSUITCześć Kochani! bardzo dawno mnie tu nie było ,ale wszystko niestety w ostatnim czasie stawało na drodze do zdjęć jak i również do pisania postów. Teraz czasu mam już sporo więcej ,więc posty będą się pojawiać regularnie nawet 2 razy może i 3 w tygodniu bo pomysłów nie brakuje , myślę ,że te wakacje będą bardzo udane , mam kilka fajnych pomysłów ,którymi z pewnością się z Wami podzielę ;)
Dzisiaj post z serii ''pomysł na stylizację weselną'' ,który w ubiegłym roku cieszył się bardzo pozytywnym odbiorem z waszej strony i chcieliście,aby właśnie takie posty pojawiały się najczęściej.
Okres weselny trwa w najlepsze, a mi pomysłów przybywa . Dla przełamania tradycji jasnych sukienek moją dzisiejszą propozycją jest krótki ,ciekawy fason kombinezonu. Dlaczego ciekawy? a choćby dlatego ,że ma oryginalne obszycia co  wyróżnia go  na tle innych kombinezonów. Kolor również przykuwa uwagę , odcień z palety barw niebieskiego ,a dokładnie soczysty, orzeźwiający szafir zdecydowanie należy do odważnych kolorów. Większość osób twierdzi a w szczególności starsze pokolenia jak nasze babcie ,że na wesele powinno się ubierać w jasne, stonowane kolory , ale w dzisiejszych czasach zdecydowanie odbiega się od tej tradycji twierdząc ,że to Panna młoda, oraz druhna powinny być ubrane w anielską biel .

Kombinezon to świetna opcja dla osób ,które chodzą jedynie w spodniach , zmuszających się na różne uroczystości do założenia sukienki ,czy spódnicy w których i tak nie czują się niekomfortowo.
A wy co sądzicie o kombinezonach na taką uroczystość? :)
Koniecznie dajcie znać w komentarzu! :*
 
Kombinezon: New Look
Narzutka: Zara
Buty: Bruno Banani
Torebka: Bershka
Zegarek: Michael Kors