-

piątek, 17 marca 2017

NAJMODNIEJSZE KOLORY NA WIOSNĘ/LATO 2017| TOP 6 LOOKS STYLISHFASHIONBYLU


Kalendarzowa wiosna już za klika dni , za oknami z dnia na dzień coraz cieplej , uwielbiam te wiosenne promyki słońca padające przez okna do pokoju . Wiosna jest najpiękniejszą porą roku , lubię patrzeć jak po zimie wszystko budzi się do życia , wtedy jakoś nabieram dobrej energii.
Tematem przewodnim są zapowiedziane już w poprzednim wpisie Najmodniejsze kolory tego sezonu !

Według instytutu Pantone na szczycie najmodniejszych barw pierwszy raz jest nie pastelowy, nie przygaszony ,a intensywny odświeżający odcień zieleni (greenery). Jest on nie łatwy stylizacyjnie do ogrania, w tym sezonie będzie on królował w wydaniu sukni i kombinezonów . Najlepiej prezentuje się solo lub w kompozycji ze stonowanymi dodatkami w ciemnych odcieniach.
Łatwo rzuca się w oczy , ale bardzo trudno się go nosi, może akurat w tym sezonie ma okazję zabłysnąć?
Mowa o soczystej , jaskrawej cytrynie . Pojawia się w wydaniu sportowych over'sizowych kamizelek , zwiewnych sukienkach , a nawet płaszczach .


Oprócz soczystych barw , znalazło się miejsce dla klasycznej,  ponadczasowej bieli . Pojawia się na koronkach , sukniach do ziemi , tunikach w stylu boho , a także sportowych bodach , Najlepiej prezentuje się sama , chociaż dopełnienie mocnych kolorów nikomu nie zaszkodzi!Dla odważnych soczysta fuksja , która wyparła modny zimą pudrowy róż. Teraz nosimy ją nie tylko na ustach , ale od stóp do głów! Najchętniej na długich sukniach, aksamitnych płaszczach ,legginsach ,a nawet włosach !


Przygotowałam również Sety ubraniowe skomponowane w moich ulubionych kolorach :)
Już odliczam dni , kiedy w końcu je założę !

 Zestaw 1
 Zestaw 2
 Zestaw 3
 Zestaw 4
 Zestaw 5
Zestaw 6