-

sobota, 24 września 2016

ZAKYNTHOS HOLIDAY CZ. 2

Hej Kochani! 
Bardzo dawno mnie tu nie było, przyznam ,że zaniedbałam bloga i pojawiam się tu bardzo rzadko ,ale jak pewnie wiecie to przez to ,że wakacje dobiegły końca i czasu jest znacznie mniej. 
Pomysłów za to ogrom i mam nadzieję ,że uda mi się je powoli realizować. 
Pogoda przez ostatni czas nie jest rewelacyjna , słońca coraz mniej , dużymi krokami zbliża się jesień, a u mnie na blogu nadal ''Wakacyjny Klimat''. 
Kolejny raz przychodzę do Was z postem z Zakynthos, tym razem sesja prosto z plaży '' Laganas beach'' . Plaża ta jest jedną z największych  i najpopularniejszych na całej wyspie. Jej popularność słynie z tego ,że w niewielkiej odległości od niej położona jest plaża żółwi Caretta Caretta. Co prawda w godzinach wieczornych jest ona zamknięta z racji tego  ,że wtedy małe żółwiki wykluwają się i odbywają pierwszą samodzielną drogę do morza, ale zdarzają się przypadki i wbrew naturze uda się zobaczyć małego spóźnialskiego żółwika wcześnie rano ,  stąd oto ta sesja o wschodzie słońca !
Gorącemu klimatowi ,który panował w Grecji sprzyjały właśnie takie stylizacje jak te . Zwiewne i delikatne stylówki sprawdzały się najlepiej . Burgundowy dół z kremową górą tworzą fajną całość , a dodatek w postaci złotego naszyjnika idealnie łączy się z pozostałością.
A Wy co sądzicie? Koniecznie dajcie znać w komentarzu!
 


Bluzka: New Look
Spódnica: H&M
Buty: Born2be
Torebka: Atmosphere
Naszyjnik: H&M
Zegarek: MK