-

niedziela, 27 marca 2016

STREET LOOK

Witajcie Kochani!:*
Bardzo długo mnie tu nie było,zaniedbałam bloga na całej linii ,ale ten kto mnie obserwuje wie ,że starałam się nadrabiać to w małym stopniu na instagramie.
Przyznam ,że moja nieobecność wiąże się z brakiem czasu ,ale również z tym ,że jak na razie (byle do lipca <3) nie mam odpowiedniego sprzętu do robienia zdjęć a wiecie ,że umawianie się z kimś na zdjęcia wiąże się też ze zorganizowaniem czasu ze strony tej drugiej osoby i często jest ciężko pogodzić to wszystko...
Dzisiaj ''Street Look''! już od dawna rzucały mi się tego typu zdjęcia u innych blogerek ,które obserwuję ,a nawet i na fb,instagramie. Miałam dylemat nad stylizacją bardziej w stylu ''Boho Street'' ,a nad tą którą wybrałam. Postawiłam na biel i czerń , oczywiście pojawiają się inne kolory jak burgund,czy szary,ale zdecydowanie króluje klasyka.Prosty,elegancki płaszcz powinien być w szafie każdej kobiety, w niemal każdym połączeniu wygląda on idealnie !
Pogoda na zdjęcia była wymarzona,chociaż w mgiełce nie było zbyt ciepło ,ale warto było się poświęcić te kilka minut :)
Osobiście zdjęcia bardzo mi się podobają , nie byłam w stanie dodać wszystkich ,ale starałam się wybrać te najlepsze.Sesję zaliczam jak najbardziej do udanych !:)
A Wy co sądzicie ?
Fot. Kinga Chrzanowska :)
Jeśli chcesz być na bieżąco koniecznie polub !
https://www.facebook.com/Own-view-photography-207468016276980/?pnref=story
https://www.facebook.com/StylishfashionbyLu-441735756000590/?fref=ts
Płaszcz :Zara
Spodnie: New Look
Buty: Cropp
Mgiełka: New Look
Torebka: Marco Tozzi
Zegarek : CK